Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Data publikacji: 2018-09-10, Data modyfikacji: 2018-09-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele 3 września spotkali się po wakacjach. W tym roku lato przyniosło dzieciom mnóstwo pogodnychi słonecznych dni, więc wszyscy uśmiechnięci, wypoczęci i gotowi na nowe wyzwania spotkali się w murach szkoły. A są to mury nie byle jakie, ponieważ w budynku wymieniono systemy grzewcze oraz zainstalowano kolektory słoneczne. Zmiany pojawiły się nie tylko w salach i pomieszczeniach szkolnych, ale również w gabinecie dyrekcji Trójki. Z wdzięcznością pożegnaliśmy Panią Lidię Walewską, która przeszła na emeryturę, a powitaliśmy nowego Pana Dyrektora, Jarosława Brezę, wieloletniego pracownika naszej szkoły oraz wspaniałego nauczyciela WF- u. W oddziale przedszkolnym powitaliśmy dzieci cztero- i pięcioletnie, nad którymi czuwa pani Agnieszka Zabrocka. Dwa oddziały „zerówek” pod opiekę wzięły panie Marlena Rekowska i Barbara Modrzewska. W naszej szkole w tym roku naukę rozpoczęły trzy oddziały uczniów klas pierwszych. Dzieci, pod skrzydłami pani Alicji Prądzińskej, Heleny Stencel i Mirosławy Krocz, złożyły uroczystą przysięgę pierwszoklasisty.   Uczniom w nowym roku szkolnym życzymy radości z nauki oraz tego, by rozwijały swoje pasje i zainteresowania.

Pełna treść wiadomości na: zsp3koscierzyna.edupage.org//news/#388
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kościerski - powiat w południowej części  województwa pomorskiego z siedzibą w Kościerzynie. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziemiany, Karsin, Kościerzyna, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma i Stara Kiszewa, zajmując powierzchnię 1166 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: ponad 200 jezior z jeziorem Wdzydze nazywanym „Kaszubskim Morzem”, czyste rzeki (Wda i Wierzyca z dopływami) lasy, Wdzydzki Park Krajobrazowy, XVIII wieczny dworek w Będominie, w którym urodził się Józef Wybicki, a obecnie znajduje się tu Muzeum Hymnu Narodowego, Muzeum – Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich w Wdzydzach Kiszewskich, Skansen Parowozownia Kościerzyna w Kościerzynie, czy choćby największa na Kaszubach farma strusi afrykańskich.     

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce i agroturystyce, rolnictwie, handlu i usługach oraz produkcji ceramiki stołowej. Na terenie powiatu od lat działa Zakład Porcelany Stołowej LUBIANA S.A. w Łubianie

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20 oraz cztery linie kolejowe nr: 201, 211, 215 i 233.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola