Belka
Piątek, 26 Lutego 2021   imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Firma Kamieniarsko Budowlana

 

Jesteśmy firma kamieniarską z wieloletnim doświadczeniem, która posiada bardzo wiele zrealizowanych inwestycji większych jak i mniejszych. Dysponujemy granitami i marmurami z całego świata o bardzo bogatym wachlarzu kolorów. Jako firma z wieloletnimi tradycjami na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usługi i jej kompleksowość. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą na każdym etapie. To, co tworzy dobre imię firmy to produkt najwyższej jakości i zadowolony klient. Tworzymy z pasją, dbałością o szczegóły oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i wsparciu doświadczonych fachowców. Tworzymy dla Państwa...

Oferujemy wszystkie rodzaje schodów z kamienia naturalnego, materiału gwarantującego trwałość, estetyczne wykończenie oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Blaty robocze z kamienia naturalnego wykonywane są pod indywidualne zamówienia. Kamień umożliwia kreowanie najróżniejszych form i kształtów.

Posadzki z kamienia naturalnego gwarantują, trwałość na wieki, niezliczone konfiguracje wzorów i kolorystykę o czym dowodzą budowle zabytkowe.

Kontakt

Telefon 602124086

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kościerski - powiat w południowej części  województwa pomorskiego z siedzibą w Kościerzynie. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziemiany, Karsin, Kościerzyna, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma i Stara Kiszewa, zajmując powierzchnię 1166 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: ponad 200 jezior z jeziorem Wdzydze nazywanym „Kaszubskim Morzem”, czyste rzeki (Wda i Wierzyca z dopływami) lasy, Wdzydzki Park Krajobrazowy, XVIII wieczny dworek w Będominie, w którym urodził się Józef Wybicki, a obecnie znajduje się tu Muzeum Hymnu Narodowego, Muzeum – Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich w Wdzydzach Kiszewskich, Skansen Parowozownia Kościerzyna w Kościerzynie, czy choćby największa na Kaszubach farma strusi afrykańskich.     

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce i agroturystyce, rolnictwie, handlu i usługach oraz produkcji ceramiki stołowej. Na terenie powiatu od lat działa Zakład Porcelany Stołowej LUBIANA S.A. w Łubianie

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20 oraz cztery linie kolejowe nr: 201, 211, 215 i 233.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola