Belka
Wtorek, 2 Marca 2021   imieniny: Halszka, Helena, Radosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zakończył się bezpłatny kurs w ramach projektu "Szkoła Kompetencji Komputerowych".

Data publikacji: 2019-06-28, Data modyfikacji: 2019-07-01
A A AWydrukDrukuj  
 
        Przypominamy, że brało w nim udział 17 osób, jedna z nich zrezygnowała z przyczyn zdrowotnych, więc kurs ukończyło 16 uczestników. Spotkania trwały od lutego do maja, dwa razy w tygodniu. Po tak intensywnie, wspólnie spędzonym czasie, wzrosła nie tylko wiedza na temat poruszania się po internecie i obsługi komputera, ale również potrzeba spotkań w miłym towarzystwie. Grupa niezwykle sympatyczna, zżyła się z Panią Basią – instruktor, która poprowadziła cały kurs. Na zakończenie, przy wspólnej kawie i słodkim poczęstunku, „kursowiczów” odwiedził Wójt Gminy Liniewo. Wszystkim uczestnikom życzył zdania egzaminu końcowego i uzyskania certyfikatów. Dnia 25 czerwca, większa część grupy spotkała się i uroczyście otworzyła koperty z przesłanymi „certyfikatami” zwieńczającymi wielogodzinną naukę. Życzymy Wszystkim uczestnikom by intensywnie wykorzystywali zdobytą wiedzę. Powodzenia!          

Pełna treść wiadomości na: liniewo.pl/?p=23757
liniewo.pl, Źródło artykułu: liniewo.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kościerski - powiat w południowej części  województwa pomorskiego z siedzibą w Kościerzynie. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziemiany, Karsin, Kościerzyna, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma i Stara Kiszewa, zajmując powierzchnię 1166 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: ponad 200 jezior z jeziorem Wdzydze nazywanym „Kaszubskim Morzem”, czyste rzeki (Wda i Wierzyca z dopływami) lasy, Wdzydzki Park Krajobrazowy, XVIII wieczny dworek w Będominie, w którym urodził się Józef Wybicki, a obecnie znajduje się tu Muzeum Hymnu Narodowego, Muzeum – Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich w Wdzydzach Kiszewskich, Skansen Parowozownia Kościerzyna w Kościerzynie, czy choćby największa na Kaszubach farma strusi afrykańskich.     

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce i agroturystyce, rolnictwie, handlu i usługach oraz produkcji ceramiki stołowej. Na terenie powiatu od lat działa Zakład Porcelany Stołowej LUBIANA S.A. w Łubianie

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20 oraz cztery linie kolejowe nr: 201, 211, 215 i 233.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola