Belka
Wtorek, 2 Marca 2021   imieniny: Halszka, Helena, Radosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ogłoszenie konkursu na szczepienia przeciw pneumokokom dla osób 65 + z grupy ryzyka

Data publikacji: 2018-08-24, Data modyfikacji: 2018-08-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Informujemy, że w dniu 21 sierpnia 2018 r. Zarząd Województwa Pomorskiego przyjął uchwały: o przyjęciu ˝Regionalnego Programu Polityki Zdrowotnej – szczepienia przeciw pneumokokom dla osób 65 + z grupy ryzyka˝

Pełna treść wiadomości na: powiatkoscierski.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=5&artykul=1027&akcja=artykul
powiatkoscierski.pl, Źródło artykułu: powiatkoscierski.pl
 
Komentarze
Magda212   2018-08-29 12:06:04
zdecydowanie warto sie szczepic na Pneumokoki. Polecam szczepionkę Prevenar! jest co prawda odpłatna ale bardzo skutecznie zwalcza to świństwo.
 
Lekarz   2018-08-29 13:30:58
A czy to znaczy, że inne szczepionki nie zwalczają Pneumokoków? Po czym pan ocenia, że ta szczepionka jest skuteczna a inne nie?
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kościerski - powiat w południowej części  województwa pomorskiego z siedzibą w Kościerzynie. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziemiany, Karsin, Kościerzyna, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma i Stara Kiszewa, zajmując powierzchnię 1166 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: ponad 200 jezior z jeziorem Wdzydze nazywanym „Kaszubskim Morzem”, czyste rzeki (Wda i Wierzyca z dopływami) lasy, Wdzydzki Park Krajobrazowy, XVIII wieczny dworek w Będominie, w którym urodził się Józef Wybicki, a obecnie znajduje się tu Muzeum Hymnu Narodowego, Muzeum – Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich w Wdzydzach Kiszewskich, Skansen Parowozownia Kościerzyna w Kościerzynie, czy choćby największa na Kaszubach farma strusi afrykańskich.     

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce i agroturystyce, rolnictwie, handlu i usługach oraz produkcji ceramiki stołowej. Na terenie powiatu od lat działa Zakład Porcelany Stołowej LUBIANA S.A. w Łubianie

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20 oraz cztery linie kolejowe nr: 201, 211, 215 i 233.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola