Belka
Wtorek, 2 Marca 2021   imieniny: Halszka, Helena, Radosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przypomnienie o opłacie za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Data publikacji: 2019-06-18, Data modyfikacji: 2019-06-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Urząd Gminy w Dziemianach przypomina o obowiązku uiszczania zadeklarowanych opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi za III ratę 2019 r. Termin płatności do 20 czerwca – tj. za okres od 01 maja do 30 czerwca br. Opłaty można uiszczać gotówką w kasie Urzędu Gminy Dziemiany lub przelewem na rachunek bankowy nr 83 8340 0001 0200 0185 2000 0006 (w tytule przelewu należy podać, iż jest to opłata za odpady z posesji adres …………………….). WAŻNE! Wszystkie osoby zamieszkałe na terenie Gminy Dziemiany zobowiązane są do ponoszenia opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi na podstawie złożonych deklaracji. Przypominamy, iż wszelkie dane związane z aktualizacją liczby osób mieszkających na danej nieruchomości powinny być zgłaszane w terminie 14 dni od daty zaistnienia zdarzenia (np. urodzenia, zgon, przemieszczanie się domowników, itp.). Należność nie wpłacona w terminie staje się zaległością, od której będą pobierane odsetki podatkowe. Dodatkowo zobowiązany będzie obciążony kosztami upomnienia, gdy będzie ono doręczone. Koszt upomnienia wynosi 11,60 zł.

Pełna treść wiadomości na: dziemiany.pl/?p=32453
dziemiany.pl, Źródło artykułu: dziemiany.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kościerski - powiat w południowej części  województwa pomorskiego z siedzibą w Kościerzynie. W skład powiatu wchodzą gminy: Dziemiany, Karsin, Kościerzyna, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma i Stara Kiszewa, zajmując powierzchnię 1166 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: ponad 200 jezior z jeziorem Wdzydze nazywanym „Kaszubskim Morzem”, czyste rzeki (Wda i Wierzyca z dopływami) lasy, Wdzydzki Park Krajobrazowy, XVIII wieczny dworek w Będominie, w którym urodził się Józef Wybicki, a obecnie znajduje się tu Muzeum Hymnu Narodowego, Muzeum – Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich w Wdzydzach Kiszewskich, Skansen Parowozownia Kościerzyna w Kościerzynie, czy choćby największa na Kaszubach farma strusi afrykańskich.     

Gospodarka powiatu oparta jest w głównej mierze na turystyce i agroturystyce, rolnictwie, handlu i usługach oraz produkcji ceramiki stołowej. Na terenie powiatu od lat działa Zakład Porcelany Stołowej LUBIANA S.A. w Łubianie

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 20 oraz cztery linie kolejowe nr: 201, 211, 215 i 233.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola