Życzenia
Data publikacji: 2018-12-21, Data modyfikacji: 2018-12-22
Jest tak dzień w środku zimy
Pachnący barszczem, choinką
Wesołych świąt sobie życzymy
Karmiąc się szczęścia drobinką.
Nadzieja wchodzi w nasze progi
Miłość otwiera ramiona
Dzień wszystkim nam drogi
Radość smutek pokona.
Pierwsza gwiazdka zaświeci
Życzliwość z uśmiechem się splata
W świat kolęda poleci
Wiara do serca wkracza.
Przystańmy więc na chwilę
Nadzieja niech przetrwa rok cały
Uśmiech króluje codziennie,
A wiara niech kruszy skały!
Świąt prawdziwie świątecznych,
ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz
jaśniejących pierwszą gwiazdką
co daje nadzieję na następny Rok
życzy
dyrektor wraz z pracownikami i uczniami
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Kościerzynie
Pełna treść wiadomości na: zsp3koscierzyna.edupage.org//news/#424
https:, Źródło artykułu: https: